Škola v přírodě – první den

První den

Po třech letech jsme konečně mohli vyrazit na školu v přírodě. Všichni jsme se moc těšili. Cesta proběhla skvěle. Nová dálnice vše urychlila a v 9.30 hodin jsme už seděli a svačili u našeho hotelu Javor. Po ubytování jsme si pochutnali na dobrém obědě (uzená polévka a drůbeží rizoto). Po poledním klidu jsme došli pozdravit Krakonoše. Školkové děti ještě prozkoumaly Krakonošův les a zasportovaly si.

Letošním tématem školy v přírodě jsou KOVBOJOVÉ. Do večeře se školní děti stihly rozdělit na ranče se svými  šerify.

Školkáčci vybarvovali obrázek Krakonoše a před spaním zhlédli večerníček Krakonošovy pohádky.

Po večeři (kuře na paprice s knedlíkem) si školní děti vyslechly zajímavosti o kovbojích. Vybarvily si šerifské hvězdy a každý ranč si vytvořil  jednu budovu divokého západu.

Teď musíme rychle spát, ať si další den také užijeme.