Škola v přírodě – třetí den

Třetí den

Středeční ráno bylo slunečné. O to více nám chutnala snídaně. Dnes jsme kromě pečiva, lupínků, sýrů, salámů, pomazánek, jogurtů, vajíček, buchet, ovoce a zeleniny měli také lívance a květák s vajíčkem.

Po snídani se šly školní děti učit.

Školkáčci vyrazili do přírody. Vydali se za Krakonošem, kde objevili přírodní hřiště.  Krásný den je třeba využít.

Před obědem (vývar s nudlemi a maso s mrkví a bramborami) ještě školáci využili okolí hotelu k hrám.

Odpoledne se děti z mateřinky vydaly autobusem na Pomezní Boudy. Zpátky se vrátily příjemnou procházkou.

Po poledním klidu pak školáci soutěžili v družstvech. Na osmi stanovištích plnili zajímavé úkoly.

Večeře (kuřecí roláda na žampionech s dušenou rýží), vyhodnocení soutěže a večerní western pro děti všechny naladil na noční odpočinek.

Nyní se těšíme, co nám další den přinese.