Pondělí – 23. dubna 2018

Za krásného slunečného počasí a pohodové jízdy jsme přijeli do Dolní Malé Úpy. Posledních 300 m k hotelu Javor jsme si museli vyšlápnout, což nám po 80ti minutové jízdě autobusem nedělalo žádný problém. Čekal na nás milý a ochotný personál a my jsme se mohli v klidu ubytovat. Po obědě (vývar a rizoto) a poledním klidu jsme šli pozdravit Krakonoše. Po odpolední svačině bylo vyhlášeno téma letošní školy v přírodě „Vesmír“. Děti se rozdělily do družstev, vytvořily si kosmické rakety, vlajky a vymyslely vzkazy pro mimozemské civilizace. Školkáčci na uvítanou dostali dopis od Krakonoše, který je pozval na procházku po okolí. Potom své zážitky namalovali do deníčků. Po večeři (rajská omáčka s těstovinami) školáci svoji práci prezentovaly a hurá do hajan a těšíme se na nový den.