Vánoční turnaj ve vybíjené malotřídních škol

19.prosince 2023 proběhl 26. ročník Vánočního turnaje malotřídních škol ve vybíjené. Za účasti 11 základních škol, ZŠ Černožice, Dohalice, Nepolisy, Nové Město, Praskačka, Lovčice, Mžany, Kratonohy, Librantice, Hořiněves a Malšova Lhota, si 1. místo vybojovali žáci  ZŠ Dohalice a obhájili tak loňský pohár. 2. místo získala ZŠ Černožice, 3. příčku obsadily děti ze ZŠ Nové Město. 4. místo patřilo ZŠ Kratonohy. 5. místo čekalo na naše družstvo ve složení Jakub Komárek, Josef Chocholáč, Andrej Vejroch, Petr Sázavský, Michaela Marková, Mikuláš Vacek a náhradníci Veronika Jarkovská a Vladislav Drašner. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.